Ogłoszenie o pracy

CIECH Cargo
Pracodawca: CIECH Cargo
Miejscowość: Inowrocław / Janikowo
Region: kujawsko-pomorskie
Data dodania: 2023-12-27 20:23:00

CIECH Cargo to przedsiębiorstwo transportowe należące do Grupy Kapitałowej CIECH, jednej z największych grup chemicznych w Europie Środkowo–Wschodniej. Spółka powstała w 2000 roku i początkowo koncentrowała się na transporcie sody, by z czasem stać się wszechstronnym przewoźnikiem kolejowym oferującym konkurencyjne usługi transportowe m.in. kruszyw, węgla czy materiałów niebezpiecznych.

Dołącz do Nas jako:

Diagnosta / Koordynator Infrastruktury Kolejowej

miejsce pracy: Inowrocław / Janikowo

Twoje zadania:

  • Nadzór nad stanem technicznym infrastruktury kolejowej na bocznicach w powierzonym obszarze oraz wykonywanie pomiarów i badań diagnostycznych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej stanu infrastruktury torowej
  • Organizowanie, kierowanie i nadzór nad robotami utrzymaniowymi
  • Usuwanie usterek dla zapewnienia bezpieczeństwa ruchu kolejowego
  • Uczestniczenie w planowaniu robót utrzymaniowych i inwestycyjnych
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej związanej z prawidłowym funkcjonowaniem bocznicy
  • Wykonywanie przeglądów bocznic w powierzonym obszarze
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz koordynacja prac na obszarze bocznicy.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kolejowej (min. 3 lata)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie kolejnictwa)
  • Uprawnienia budowlane z zakresu infrastruktury kolejowej
  • Doświadczenie pracy z uprawnieniami toromistrza.
  • Doświadczenie w utrzymaniu infrastruktury kolejowej na bocznicy kolejowej i praktyczna znajomość zagadnień związanych z jej utrzymaniem
  • Znajomość branży i przepisów kolejowych.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)
  • Dofinansowanie do wypoczynku (pracownik i dziecko)
  • Dodatki w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Atrakcyjne szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce z branży kolejowej